poniedziałek, 4 stycznia 2016

12 niecodziennych rzeczy

Kto spostrzegawczy to zobaczył banerek na bocznej szpalcie... No dobra nie da się go NIE zobaczyć bo nie potrafię go dopasować do szerokości szpalty. Teraz kilka słów o akcji. Chodzi o postanowienia, nie codzienne typu schudnę, będę robić 200 pompek itd. Ale o wyzwanie aby raz w miesiącu zrobić coś niecodziennego dla siebie. Odważyć się na coś, spróbować wyjść ze swojej strefy komfortu i przeżyć coś nowego.
A teraz dlaczego się zdecydowałam. Bo jestem konserwatywna. Nie w poglądach, te mam bardzo liberalne, ale w moim podejściu do nowości. Zwłaszcza jeśli chodzi o nowości dotyczące mojej osoby. Nawet przy stole siedzę zawsze w tym samym miejscu, jak Sheldon Cooper :D Wiec pora coś z tym zrobić zanim alzheimer zaatakuje. Na pewno nie zmienię miejsca siedzenia (hi, hi, hi) ale postaram się wyjść poza strefę komfortu albo po prostu coś dla siebie, co odsuwałam na wieczne nigdy. Na przykład pójdę wreszcie do Muzeum Narodowego w Gdańsku.

2 komentarze:

  1. Dziękuję za chęć udziału w akcji i umieszczenie banera (chętnie prześlę Ci kod do mniejszego obrazka, tylko musisz mi podpowiedzieć, ile mniejszy ma być)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję za dobre chęci, pogmerałam w kodzie banerka i zmniejszyłam :)nawet nie wiedziałam, że potrafię :)

      Usuń